Sinds 2008 maakt einSTOFFen kledij en accessoires, waaronder ook brillen voor de cosmopoliet die stijl hoog in het vaandel draagt.
De monturen, in hout of het hybride hout-acetaat, worden met de hand gemaakt. De designs zijn trendsettend maar laten telkens weer voldoende ruimte voor een origineel accent: Zwitserse kwaliteit omarmt klassiek en toch speels design. ‘A bit outside the norm’ is hun credo, innovatief maar wel fair and square.
Het lijkt nog ver weg maar de organisatie is volop bezig met de voorbereiding van alweer de vierde editie van NICHE, die op 3 september plaats zal vinden. NICHE is dé optical fair van België voor opticiens die zichzelf willen onderscheiden met bijzondere collecties. Ook einSTOFFen zal aanwezig zijn bij deze inspirerende vakbeurs.
Meer informatie: www.nicheopticalfair.be