Het is toch altijd weer een bijzonder moment: Milaan tijdens Fashionweek. De stad op zijn kop en buiten de stad heeft Rho ieder jaar weer een giga hoeveelheid bezoekers te verstouwen. Dit jaar gingen er meer mensen naar Mido dan ooit! 58.000 volgens de organisatie. Uit de hele wereld natuurlijk, een plus van bijna 5%.
Uiteraard was uw Eyelineteam ook ruim vertegenwoordigd, sales, redactie, fotograaf en videograaf, ze zagen alles en meer. De trends? We laten ze u graag in beeld zien, nu en straks in onze Eyelines nr. 2 in Benelux en DACH.
Ronde vormen, materiaalmixes, customized concepten, technologiën als 3d, duurzaamheid, kleine cateyes en nog veel meer!
Kunt u niet meer langer wachten? Bekijk alvast onderstaande fotogalerij om de sfeer te proeven van de MIDO en stad Milaan.