Vision Company zegt Hello – Goodbye

Hello – Goodbye

“We verschieten er zelf een beetje van als we het zeggen… Vision Company bestaat ondertussen een dikke twaalf jaar… Twee mensen waren daar steevast bij vanaf de start. Vandaag hebben we het over ééntje ervan: ‘ons’ Inge.

Ze zag het bedrijf groeien en werkte mee aan die groei.
Ze zag nieuwe merken komen en werkte steevast mee aan de uitbouw ervan vanop kantoor.
Ze zag mensen komen en gaan.. en zag de goede blijven.
Ze gaf opleiding aan nieuwe collega’s alsof het haar eigen bedrijf zou zijn.
Ze beantwoordde uw vragen soms met handen en voeten.
(dat was moeilijk zichtbaar door de telefoon – wij collega’s hebben ’t mogen waarnemen)
Ze bewaarde de kalmte, waar anderen eerder als kieken-zonder-kop door het bos de bomen niet meer zagen.
Geen enkele vraag van u of van ons was haar te veel.

Maar bovenal was ze een top collega!
Het is u duidelijk, we gaan ‘ons’ Inge missen.

Goodbye – Hello

De opvolging, daar werd voor gezorgd! Hier ook een dikke dankuwel vanwege het team aan ‘ons’ Inge om haar kennis, werkelijk haar jarenlange ervaring door te geven aan Britt Janda.
Met Britt aan ons zijde, hebben we er een nieuwe, jonge, technische knobbel bij. Hier en daar kreeg u Britt al even aan de lijn. Bij deze is Britt officieel bij u ingehuldigd! Britt zal voornamelijk Inge haar taken overnemen op vlak van glas.

More hello’s

Mandy Peire werd nog niet officieel aan u voorgesteld. Dit leek ons dan ook het uitgewezen moment! Mandy vervoegde ons team in maart 2021 en bracht ondertussen een tweede kindje op de wereld.
Mandy is onze administratieve knobbel, zal verder verantwoordelijk zijn voor de monturen en Tine bijstaan in het marketingverhaal van Vision Company.

Iets met een nieuwe wind..
…en veel lieve groetjes…

Ann De Muynck, Tine Leyn, Inge De Latte, Britt Janda, Mandy Peire, Elise Vandeursen, Tine Feys & Inge Cosman”