De 52ste editie van de SILMO Paris, de grootste optiekvakbeurs ter wereld heeft zijn positie als leader in de mondiale markt opnieuw bewezen. Gedurende vier dagen waren er meer dan 37.000 professionals aanwezig, waarvan 56 % internationaal, die de creativiteit ontdekten van 965 aanwezige exposanten waaronder 230 nieuwe bedrijven die voor het eerst exposeerden, alsmede alle evenementen die bijdroegen aan de specificiteit van SILMO Paris.
“Met onze baseline ‘zoveel meer dan een vakbeurs’, maken wij onze belofte waar, zegt Eric Lenoir, directeur van SILMO. We zijn echt een hulpmiddel, met een hoofdletter ‘H’, voor de hele sector dankzij een geoptimaliseerd aanbod dat, naast de exposanten, informatie, training, trends en een 360 ° overzicht biedt van onze industrie.”
965 exposanten, waarvan 77% internationaal 1.548 merken 230 nieuwe bedrijven 80.000 m2 aan expositieruimte.
[iframe style=”width:750px; height:530px;” src=”//e.issuu.com/embed.html#28689324/65213756″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]