Pearle lanceert nieuwe campagne: ‘Er gaat een wereld voor je open’

Vanaf 1 september presenteert Pearle Opticiens in zowel België als Nederland de nieuwe merkboodschap ‘Er gaat een wereld voor je open’. Met deze campagne wil Pearle benadrukken hoe belangrijk goed zicht is in het dagelijkse leven. De campagne focust op herkenbare situaties waarin mensen ongemerkt proberen hun slechter wordende zicht te compenseren, zoals een groter lettertype instellen op hun smartphone, met de ogen knijpen of extra licht gebruiken bij het lezen. De boodschap: goed zicht is geen luxe, maar een basisvoorwaarde om volop van het leven te genieten.

Het merkverhaal van Pearle

Pearle wil meer zijn dan een leverancier van brillen en contactlenzen. De optiekformule staat voor professionele oogzorg en kijkt nadrukkelijk naar de persoon achter de ogen: je levensstijl, noden en levensfase. De merkbelofte luidt: ‘Pearle haalt alles uit je zicht, zodat jij niets hoeft te missen van het leven’.

Focus op ontkenningsfases

De campagne brengt op een luchtige manier de verschillende ontkenningsfases rond slecht zicht in beeld. Pearle richt zich op drie specifieke doelgroepen:

  • Jongvolwassenen (20-35 jaar): de ‘Een bril staat mij niet’-fase
  • Gezinnen: de ‘Mijn bril is nog prima’-fase
  • 45-plussers: de ‘Wat zijn die letters klein’-fase

Het doel is dat mensen hun eigen gedrag herkennen en sneller de stap zetten naar een oogmeting.

Ingrid de Jong, Marketing Manager Pearle Nederland en België: “Ongeveer één op drie mensen loopt rond met achteruitgaand zicht. Omdat het vaak geleidelijk ontstaat, stellen velen een bezoek aan de opticien uit. Onze campagne maakt deze ontkenningsfases bespreekbaar en moedigt aan om de ogen tijdig te laten controleren”.

Campagne-uitrol

De campagne wordt zichtbaar op televisie, radio, sociale media en in de Pearle-winkels in België en Nederland. De eerste televisiespot kan je hier bekijken.

www.pearle.be