‘Onze’ JOS in Shanghai – blog deel 2!

Op de tweede dag van de China-fashionmissie in Shanghai zijn de 20 modebrands uit Nederland, waaronder JOS Eyewear, uitgenodigd.

We zijn het middelpunt van een seminar op de Shanghai Donghua University of Fashion & Innovation voor lezingen en presentaties over de samenwerking tussen Nederland en China op fashiongebied. Er werd een convenant getekend tussen de Chinese rector en de consulair generaal van Nederland, mevrouw Adema.

Het beursgebouw is zooooo gigantisch, echt alles is in het 10-voudige zoals wij kennen. Onze stand heeft een eenvoudige opzet, het zuinige Calimero-effect: Nederland op z’n smalst!

Heel veel boutiquewinkeltjes en conceptstores verkopen hier kleine collecties zonnebrillen en zelfs losse monturen met planoglas als imageverbeteraar. Kansen genoeg in een stad van 26 miljoen inwoners zou je zeggen, dus kom maar op…!

Wordt vervolgd op Eyeline!