Blackfin breidt zijn Prometheus-collectie verder uit met de nieuwe Prometheus Two Limited Edition. Tegelijk maakt ook de iconische Prometheus One opnieuw zijn opwachting, met subtiele verfijningen in de afwerking. Met deze exclusieve monturen zet het merk zijn herkenbare designtaal kracht bij.
De Prometheus Two Limited Edition is vervaardigd uit één massief blok titanium. Het montuur combineert een oversized dubbele neusbrug, geïnspireerd op de jaren 70, met een innovatief gefreesde aluminium voorzijde. De geïntegreerde laterale spoiler zorgt voor een sportieve en luxueuze uitstraling. Daarnaast beschikt het model over tweekleurige gradiëntglazen, een met de hand gepolijste PVD-bovenbrug met Nano-Plating-technologie en transparant grijze acetaat verenuiteinden.
De collectie omvat eveneens een verfijnde update van de microdetails van de Prometheus One. Beide modellen zijn verkrijgbaar in drie exclusieve kleurcombinaties:
Dankzij de beperkte oplage behoudt elke uitvoering haar exclusieve karakter.
Elk montuur is individueel genummerd en afgewerkt met een goudkleurige lasergravure. De productie gebeurt in de Black Shelter Sustainable Factory van Blackfin in Italië, waar hoogwaardig vakmanschap en kwaliteitsmaterialen samenkomen. Met de naam Prometheus verwijst Blackfin naar de Griekse mythologie. Volgens het merk staat de collectie, net als de mythologische figuur, symbool voor de moed om nieuwe grenzen te verkennen én te verleggen.
Tags: Blackfin