Belgoptic is hét event voor inkoop en trends in 2026

Twee dagen, twee steden, één missie: ontdekken, inkopen en vieren met de hele optieksector! In maart 2026 staan de Belgoptic Showroom Event in Antwerp Expo op maandag 16 maart en het Luxoptic Showroom Event in Parc Alvisse, Luxemburg-stad op zondag 22 maart opnieuw garant voor twee topdagen voor de optieksector. Twee inspirerende momenten waarop opticiens, merken en vertegenwoordigers elkaar ontmoeten in een dynamische, commerciële sfeer.

Na de succesvolle edities van 2025 worden de Showroom Events van 2026 nog ruimer opgezet. Opticiens kunnen er efficiënt inkopen bij hun favoriete merken, nieuwe collecties ontdekken en zich laten inspireren door de nieuwste trends en innovaties. Met tientallen deelnemende bedrijven en organisaties vormt elk event een unieke kans om de hele sector op één plek te ontdekken.

Belangrijk zijn uiteraard ook de uitreiking van de prestigieuze Belgoptic Awards 2026 in Antwerpen en de Luxoptic Awards 2026 in Luxemburg. Telkens een feestelijke afsluiter van een dag van inkoop en inspiratie. De Showroom Events brengen alles samen: persoonlijk contact en commerciële slagkracht.

Noteer 16 en 22 maart 2026 in je agenda. Of je nu kiest voor Antwerpen, Luxemburg of beide, mis deze unieke inkoopmomenten niet. Ontdek. Kies. Koop. En vier mee de toekomst van de optieksector!

www.belgoptic.be

Tags: